Hudobné nástroje

Akčná ponuka
Elektrické husle set GEWA červenohnedý transparentný lak Masívny drevený korpus Garnitúra - ebenové drevo Aktívny Piezo snímač kobylky Zo sluchátkami S Volume regulátorom Podbradník z ebenového dreva Špeciálna opierka na rameno Kalafúna Sláčik z prírodného vlasu a žabkou z ebenového dreva Púzdro zo skrutkovaným poťahom, popruhy na chrbát Hrateľné dodanie, nemecká montáž
Vaša cena: 409,00 €
Akčná ponuka
Set 4/4 husle Thomann CLASSIC, struny Pirastro Tonica, bledohnedá garnitúra, ramenná opierka. Tento husľový set obsahuje 4/4 husle, sláčik, oklofóniu, čistiacu handričku, pevné, ľahké púzdro na zips s odnímateľnými popruhmi na chrbát, ramennú opierku (pavúk).
Vaša cena: 150,00 €
Akčná ponuka
Bluesová fúkacia harmonika Bb dur Stagg. Ideálna pre začiatočníka, alebo pre toho, kto sa na fúkacej harmonike chce naučiť hrať.
Vaša cena: 6,00 €
Akčná ponuka
Zobcová flauta - barokový prstoklad, svetlý plast, v púzdre.
Vaša cena: 7,00 €
Akčná ponuka
Celodrevená sopránová zobcová flauta s nemeckým prstokladom. Vyrobená v Nemecku z prirodzene vysychajícího javorového dreva, spodná časť náustku z floridského cédru, korkové tesniace krúžky. Dodávané vrátane puzdra s čistiacou metličkou a tabuľkami prstokladu.
Vaša cena: 20,00 € (25,00 €)
Akčná ponuka
4/4 husle. Vrchná doska masív smrek, spodná doska, luby, krk a kobylka masív javor, hmatník, strunník a ladiace kolíčky ebonizované tvrdé drevo. Husle sú vrátane tvrdého púzdra, sláčiku  a kolofónie.  
Vaša cena: 80,00 €
Akčná ponuka
Fúkacia harmonika Walther Tremolo Modell C – Dur, 32 hlasov.  
Vaša cena: 10,00 €
Fúkacia harmonika Walther Richter Modell C – Dur, 20 hlasov (10 otvorov).
Vaša cena: 7,00 €
Fúkacia harmonika Walther Doppel-Tremolo Modell C/G-dur, 96 hlasov.
Vaša cena: 23,00 €
Akčná ponuka
Fúkacia harmonika Walther Tremolo Modell C – Dur, 48 hlasov.
Vaša cena: 13,00 €
Záznamy: 1 - 10 zo 229
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Kontakt

saxofonservis.sk - Hudba a zvuk - oprava a servis saxofónov, klarinetov, ale aj iných klasických hudobných nástrojov, predaj nových a používaných hudobných nástrojov saxofonservis.sk
Kozárovce 500
Kozárovce
93522

0903374663 info@saxofonservis.sk obchod@hudbaazvuk.sk